تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و شهرداری تهران
تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و شهرداری تهران
به گزارش پایگاه خبری سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره؛ تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و شهرداری تهران با حضور مهندس حناچی شهردار تهران، خانم دکتر فخاری عضو شورای شهر تهران، معاونین شهرداری و دکتر محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و معاونین سازمان نظام امضاء و مبادله شد.

به گزارش پایگاه خبری سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و شهرداری تهران با حضور مهندس حناچی شهردار تهران، خانم دکتر فخاری عضو شورای شهر تهران، معاونین شهرداری و دکتر محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و معاونین سازمان نظام امضاء و مبادله شد. در این جلسه شهردار تهران خواهان همکاری بیشتر بین شهرداری و سازمان نظام گردید و آمادگی شهرداری جهت ارتقاء سلامت‌روان شهروندان تهرانی را اعلام کرد.

همچنین دکتر حاتمی رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با ابراز خوشحالی از انعقاد تفاهم‌نامه با شهرداری تهران اظهار داشت: وضعیت موجود کرونا و عوارض روانی ناشی از آن مسئولیت ما را در کمک به آرام‌بخشی هموطنان بیشتر می‌کند؛ خصوصاً اینکه سلامت‌روان کشور متولی ندارد، راه‌اندازی مرکز مداخله در بحران در تهران و ارزیابی نیمرخ روانی شهروندان تهرانی و افزایش سواد سلامت‌روان از کارهای مشترک سازمان نظام و شهرداری می‌باشد. در ادامه و با بیان دیدگاه‌ها و نظرات حاضرین درباره همکاری دو نهاد مهم و تأثیرگذار، تفاهم‌نامه همکاری امضاء و مبادله شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران