راه‌اندازی رشته‌ی روانشناسی اجتماعی در دانشگاه آزاد ایلام
راه‌اندازی رشته‌ی روانشناسی اجتماعی در دانشگاه آزاد ایلام
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: بعد از دانشگاه تهران، دانشگاه آزاداسلامی ایلام دومین دانشگاه کشور است که در گرایش روانشناسی اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد درمهرماه جاری پذیرش دانشجو دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: بعد از  دانشگاه تهران، دانشگاه آزاداسلامی ایلام دومین دانشگاه کشور  است که در گرایش روانشناسی اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد درمهرماه جاری پذیرش دانشجو  دارد.

دکتر «بهروز ناصری» در گفت‌وگو، با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای کمک به حل معضلات روانی اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء سطح علمی دانش آموختگان و تربیت نیروی انسانی ماهر و توجه حرفه‌ای  به انحرافات اجتماعی و زمینه های روانی واجتماعی بزهکاری و نگاه به مسائل اقلیمی و قومی و بومی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارائه راه حل هرکدام از آسیب‌ها در استان ایلام برای اولین بار در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی اجتماعی در مهرماه امسال در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام دایر  گردید.

ناصری تاکید کرد: تصویب و راه‌اندازی این رشته با توجه به شرایط استان در حوزه آسیب های اجتماعی  ضروری بوده و امیدواریم پذیرش دانشجو  در این رشته کمک کار مسئولان  در کاهش آسیب‌های اجتماعی باشد.