انجمن روانشناسی اسلامی جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد
انجمن روانشناسی اسلامی جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد
انجمن روانشناسی اسلامی در پی جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در نوارغزه، بیانیه ای منتشر کرد.

انجمن روانشناسی اسلامی در پی جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در نوارغزه، بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش سازمان نظام روانشناسی و مشاور ایران _ انجمن روانشناسی اسلامی در پی جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در نوار غزه، بیانیه‌ای منتشر کرد.
متن بیانیه به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

امروز بشریت با وحشیانه‌ترین جنایات جنگی روبروست. جنایات رژیمی نژاد پرست و قاتل، که قتل کودکان، زنان و غیر نظامیان را توجیه می‌کند. امروز مسئله بشریت نه خشونت و نه پرخاشگری که وحشی‌گری و ددمنشی‌ست، و باید فصل جدیدی در کتاب‌های روانشناسی اجتماعی گشود و به وحشی‌گری و ددمنشی صهیونیستی پرداخت.

شاید پژوهشگران آینده، در مورد صدمات روانی حمله وحشیانه صهیونیست ها به غزه پژوهش کنند؛ و یا برای وحشی‌گری صهیونیستی مدل مفهومی طراحی کنند؛ اما نمی‌دانیم روانشناسان چگونه سکوت بعضی از انسان‌ها و دولت‌ها را در این فاجعه تبیین خواهند کرد!

چگونه جهان از مراحل سوگ حمله به بیمارستان المعمدانی و قتل صدها بیمار غیر نظامی خواهد گذشت؟

امروز باید در کنار تمام تبیین ها، صدمات جبران ناپذیر روانشناختی وحشی‌گری صهیونیست‌ها بر مردم غزه و مردم جهان تبیین گردد. چنین سطحی از خشونت، قساوت و ددمنشی، قطعا آثار منفی #روانی بلند مدتی بر روی خیل کثیری از انسان‌ها خواهد گذاشت.

انجمن روانشناسی اسلامی به جامعه جهانی هشدار می‌دهد که اگر مقابل این ددمنشی قد عَلَم نکنند باید فردا زیر آثار روانشناختی جمعی این وحشی‌گری، کمر خم کنند.

این انجمن ضمن محکوم کردن جنایات رژیم ددمنش صهیونیستی، اعلام می‌دارد این غده سرطانی و وحشی‌گری هایش، یکی از جدی‌ترین ضربه‌های تاریخ به سطح سلامت روانی بشریت بوده است.

انجمن روانشناسی اسلامی
مهرماه ۱۴۰۲